АКТУАЛЬНО

В Івано-Франківську розпочався Архиєпархіальний собор

Субота, 07 грудня 2019, 13:38
7 грудня в Івано-Франківську розпочався Архиєпархіальний собор. Він проходить у приміщенні Духовної семінарії. На Собор прибули 127 делегатів з різних куточків Прикарпаття.

Після реєстрації розпочався Молебень до Пресвятої Богородиці, який очолив архиєпископ і митрополит Івано-Франківський Володимир Війтишин у співслужінні із секретаріатом Архиєпархіального собору.

Загалом участь в Соборі Івано-Франківської архиєпархії УГКЦ беруть участь 127 делегатів з усіх протопресвітеріатів. Відразу після молитви канцлер Курії Івано-Франківської архиєпархії о. Віталій Федун зачитав декрет митрополита Володимира про відкриття Собору.

Опісля родина емігрантів з Канади Попадин Віталія та Наталі разом із дітьми врочисто внесли до каплиці Святе Письмо, що є символом живої присутності Господа нашого Ісуса Христа серед учасників зібрання.

Згідно з розпорядком Собору зараз тривають доповіді. Серед цьогорічних доповідачів та співдоповідачів є п. Тетяна Середюк, о. Іван Стефурак, о. Іван Гудзь, о. Олег Каськів, о. Йосафат Бойко, ВС, та о. Йосафат Хаймик, ЧСВВ.

Після обіду запланована робота в групах, під час якої кожен делегат зможе висловити свої думки та долучитися до створення Соборових резолюцій.

Пригадуємо, що Собор  Івано-Франківської архиєпархії УГКЦ триватиме до завтра. Його головною темою є «Еміграція, поселення і глобальна єдність УГКЦ». Підсумком роботи Собору стане написання резолюцій, яку розглядатимуть вже учасники Патріаршого собору, що відбудеться у Львові влітку 2020 року.

Перебіг Собору

Департамент інформації Івано-Франківської архиєпархії УГКЦ

ПУБЛІКАЦІЇ

Отець Теодосій Роман Грень: «Велика кількість покинутих дітей – це лакмусовий папірець морального стану суспільства» 10 серпня

Доктор Теодосій Роман Грень, ЧСВВ, віцеректор Папської колегії святого Йосафата, редактор Українського відділу Ватиканської дикастерії...

МЕДІА
Prev Next