АКТУАЛЬНО

В Івано-Франківську святий Миколай чекає на своїх помічників

Середа, 31 жовтня 2018, 14:44
У четвер, 1 листопада 2018 року, Мальтійська служба допомоги розпочинає традиційну акцію «Святий Миколай іде до сиріт». Метою акції є підготування подарунків дітям та сиротам, які проживають в інтернатах і дитячих будинках Івано-Франківська та області до дня Святого Миколая, а також забезпечення їх речами першої необхідності.

Усе починається з моменту, коли дітки в інтернатах пишуть листи до святого Миколая, які згодом надходять до офісу Мальтійської служби допомоги. У листах діти пишуть не тільки про омріяні подарунки, які б вони хотіли отримати, а також розказують про себе, свої уподобання, свої мрії та особливі здібності. Пишуть також про те, що болить і чого бракує. З такого листа можна багато дізнатися про дитину і вже  обрати, для кого ж то можна подарувати трішки радості, тепла та щастя. 

Такого листа до святого Миколая можна отримати в приміщенні Мальтійської служби допомоги за адресою: вул. Лесі Українки, 1 (навпроти Катедрального собору). Також тут Вам детально розкажуть, як найкраще здійснити дитячу мрію. Не хвилюйтеся, що Ви не можете допомогти святому Миколаю виконати всі дитячі прохання. Закликаємо Вас дивитися на них творчо і з розумінням. Не потрібно надто дорогих подарунків, краще придбати речі, які, на ваш погляд, будуть корисними. Заохочуємо написати також кілька гарних слів  до дитини, як відповідь від святого Миколая.

На підготування подарунка дається достатньо часу. Святково запакований подарунок потрібно принести в офіс Мальтійської служби до 8 грудня. На свято Миколая під час урочистого дійства кожна дитина з двадцяти сиротинців, притулків чи шкіл – інтернатів отримує свій особистий подарунок з рук святого Миколая!

Допомогти святому Миколаю ще можна так:

  • молитися за дітей та не бути байдужими до їх проблем;
  • стати волонтером Мальтійської служби допомоги;
  • придбати одяг, взуття, книги, шкільне приладдя, засоби гігієни, ігри, забавки, спортивний інвентар та ін.;
  • розмістити скарбничку для пожертв у своєму магазині, аптеці, кафе тощо;
  • приєднатися до групи «Святий Миколай іде до сиріт» у соцмережах і запросити своїх друзів;
  • надати транспортну підтримку;
  • скласти грошову пожертву в офісі Мальтійської служби допомоги або ж у мальтійські скарбнички;
  • перерахувати кошти на розрахунковий рахунок Мальтійської служби допомоги;
  • завітати самому до сирітського закладу.

Помічником святого Миколая може стати кожен, просто необхідне Ваше бажання! Чекаємо на Вашу допомогу!

Інформацію надав керівник організації «Мальтійська служба допомоги»
Роман Яручик


ПУБЛІКАЦІЇ

«Служити – це єдиний привілей, який справжні християни шукають у земному житті», — проповідь Глави УГКЦ у П’яту неділю Великого посту05 квітня

Пити чашу Господню означає сьогодні здійснювати ту місію, яку ми отримали в Таїнстві хрещення. Служити – це є найвищий і єдиний привілей, який...

МЕДІА
Prev Next