АКТУАЛЬНО

В Івано-Франківську триває зустріч координаторів програми "Жива парафія - місце зустрічі з живим Христом" з усіх єпархій та екзархатів УГКЦ в Україні

Вівторок, 03 грудня 2013, 14:23
Цими днями проходить зустріч координаторів програми "Жива парафія - місце зустрічі з живим Христом" з усіх єпархій та екзархатів УГКЦ в Україні. Учасники зустрічі обговорюють плани діяльності на 2014 рік і діляться досвідом реалізації цієї програми в єпархіях та екзархатах УГКЦ.

Як стало відомо, наступного року планується здійснити підготовчі заходи до єпархіальних соборів на тему живої парафії, провести формаційні курси священиків на тему нової євангелізації, а також підготувати та провести в усіх парафіях УГКЦ "Декади місійності" в період від Вознесіння Господнього до Зіслання Святого Духа.

Крім цього, 2 грудня, відбулася зустріч із владикою Володимиром (Війтишиним), Архиєпископом та Митрополитом Івано-Франківським УГКЦ. Митрополит Володимир подякував членам робочої групи та єпархіальним координаторам за їхнє служіння в Церкві, яке є дуже важливим, адже нині "уся наша Церква об’єднана навколо спільних завдань і цілей".

Програма "Жива парафія - місце зустрічі з живим Христом", на думку владики Володимира, є планом Церкви на майбутнє. Він також підкреслив важливість сталого виховання душпастирів, зокрема покращення якості проповідування священиків, а також більшого залучення непрактикуючих християн до активної участі в церковному житті. "У нинішньому світі, - зауважив на закінчення Митрополит Володимир, - панує розгубленість і розчарування від того, що відбувається у світі. За цих обставин Церква має стати для всіх людей джерелом надії та духовною опорою".

 

Департамент інформації УГКЦ

ПУБЛІКАЦІЇ

Отець Рафаїл Турконяк: «Переклад Острозької Біблії тривав 30 років»13 липня

Отець Рафаїл Турконяк, архимандрит Студійського уставу, перекладач Острозької Біблії, професор Острозької академії, лауреат...

МЕДІА
Prev Next