АКТУАЛЬНО

В Івано-Франківську відбулася чергова зустріч християнських аніматорів

Вівторок, 19 грудня 2017, 08:58
З благословення Архиєпископа і Митрополита Володимира в Івано-Франківську, у приміщенні Католицької школи-гімназії імені святого Василія Великого, 16 грудня 2017 року відбулася третя зустріч школи християнського аніматора.

Слухачі школи традиційно розпочали день з Божественної Літургії, яку очолив ректор Івано-Франківської духовної семінарії імені священномученика Йосафата протоієрей Олесь Будзяк.

Під час своєї проповіді отець Олесь подякував учасникам за присутність і додав: «Дорогі аніматори, ми є тут не тому, що самі так захотіли, а тому що Бог нас покликав. Пам`ятаймо, що працюємо для Бога та ближніх, Він є джерелом наших сил та натхнення. Завдання християнина − бути святим, а святим є той, хто рівняється на Господа».

Опісля Літургії відбувся перший тренінг за темою «Англомовні табори та їх специфіка», який провела Анастасія Дорошенко. Наступним спікером був о. Софрон Зелінський, котрий розповів про матеріальну та духовну складові табору.

Також школу відвідали провідна актриса Івано-Франківського обласного музично-драматичного театру імені Івана Франка Тетяна Гірник, а також співачка та заслужена актриса України Галина Баранкевич

Гості поділилися з учасниками своїм творчим досвідом і розповіли багато цікавих речей. Далі була практична частина, під час якої учасники проявили свої акторські здібності. А взагалі, як зізналися присутні на зустрічі аніматори, день вони провели весело та креативно, а головне з Богом.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами www.ugcc.if.ua

ПУБЛІКАЦІЇ

«Якщо людина вирішує усунути Бога, Він з повагою ставиться до її вибору, але тоді вона залишається сама»: думки Глава УГКЦ про секуляризацію18 березня

Як раніше повідомлялося, нещодавно відбулася презентація книжки «Діялог лікує рани» Отця і Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава. Книжка...

МЕДІА
Prev Next