АКТУАЛЬНО

В Івано-Франківську відбулися урочистості з нагоди шостої річниці проголошення митрополії

Четвер, 14 грудня 2017, 11:35
У день Святого апостола Андрія Первозванного в архикатедральному та митрополичому соборі Воскресіння Христового відбулося урочисте святкування шостої річниці проголошення Івано-Франківської митрополії УГКЦ. З цієї нагоди до головної святині Івано-Франківська відбулася проща вірян з різних куточків Прикарпаття.

Божественну Літургію очолив синкел у справах духовенства та священичих родин митр. прот. Олег Каськів у співслужінні духовенства з усієї архиєпархії.

У своїй науці проповідник роздумав над життям та місією св. апостола Андрія, який, за переданням, відвідав Київські гори та кинув на руську землю зерно Христової проповіді, яке через Володимирове хрещення проросло і дало рясні плоди.  Серед іншого, о. Олег наголосив на незламній вірі та живій проповіді святого апостола, відзначаючи його особливу приязнь до нашого народу. 

"Хочу усіх нас привітати з потрійним святом: прийміть щирі вітання ті, хто носять ім`я святого апостола Андрія Первозванного, вітаю вірних із шостою річницею проголошення Івано-Франківської митрополії, також слід згадати, що рік назад, 13 грудня, було встановлено днем Архиєпархіальної прощі до митрополичого собору Воскресіння Христового на честь Станіславівських новомучеників: блаженних Симеона Лукача, Григорія Хомишина та Івана Слезюка", - підсумував о. Олег.

Миряни, які взяли участь у прощі, мали нагоду отримати повний відпуст та поклонилися мощам Станіславівських новомучеників, що були виставленні для загального почитання. 

На завершення урочистостей відбулося святкове мирування прочан та всіх вірних.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами www.ugcc.if.ua

ПУБЛІКАЦІЇ

«Якщо людина вирішує усунути Бога, Він з повагою ставиться до її вибору, але тоді вона залишається сама»: думки Глава УГКЦ про секуляризацію18 березня

Як раніше повідомлялося, нещодавно відбулася презентація книжки «Діялог лікує рани» Отця і Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава. Книжка...

МЕДІА
Prev Next