АКТУАЛЬНО

В Івано-Франківську відзначили 35-ту річницю від дня заснування Згромадження Воплоченого Слова

Четвер, 28 березня 2019, 12:14
25 березня 2019 року в Івано-Франківську відзначили 35-ту річницю від дня заснування Згромадження Воплоченого Слова.

Кульмінацією урочистостей стала спільна Божественна Літургія, яку очолив протоігумен Згромадження Теодор Мацапула. У спільній молитві взяла участь уся чернеча родина Воплоченого Слова: отці, сестри, члени третього чину, друзі та знайомі.

Під час Божественної Літургії відбувся також чин облечин одного з новиків - брата Гавриїла Ільницького.

Крім того, у монастирі, що при парафії Святих Кирила і Методія, усі отці та сестри Чернечої родини Воплоченого Слова взяли участь у науково-формаційній конференції на тему «П’ять хрещень Руси-України: початки християнства в українському народі у світлі традиції та нових досліджень», яку провів для них п. Володимир Мороз, науковий співробітник Інституту історії Церкви УКУ. 

Тема конференції надзвичайно актуальна в усі часи, а особливо сьогодні, у часи, коли різні сили стараються маніпулювати історичними фактами на користь своєї ідеології. Звернення до джерел, як зазначив доповідач, і розуміння документів, як історичних фактів, на сьогодні необхідна річ, щоб не втратити своєї ідентичності та жити в правді. 

Довідка: Згромадження Воплоченого Слова засноване 25 березня 1984 року в Сан Рафаелі (провінція Мендоза) Аргентина. 11 квітня 2001 року головний осідок Згромадження було перенесено в Італію, в дієцезію Велетрі-Сеньї. У 2004 році декретом єпископа Велетрі-Сені Андреа Марія Ерба Згромадження було затверджене як структура єпископського права. На сьогодні Згромадження Воплоченого Слова налічує дев’ятсот священиків, братів і семінаристів у всьому світі.

В Україні діяльність Згромадження бере свій початок з липня 1994 року. Відтоді ченці та черниці Воплоченого Слова служать в Івано-Франківську (з 1995 р.), смт Дубове Закарпатської обл. (з 2004 р.), Скадовську Херсонської обл. (з 2010 р.), Вінниці (з 2012 р.).

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами http://ugcc.if.ua


ПУБЛІКАЦІЇ

Чому треба молитися насамперед за інших, а потім за себе?06 червня

Сьогодні в нашій бесіді я запрошую всіх вас зробити наступний крок у нашому духовному пошукові справжньої молитви.

МЕДІА
Prev Next