АКТУАЛЬНО

В Івано-Франківську випускники спеціальних шкіл-інтернатів отримають «валізи в майбутнє»

Четвер, 24 грудня 2020, 09:33
Випускники 2020 року з Долинської, Печеніжинської, Рогатинської та Солотвинської спеціальних шкіл-інтернатів отримають довгоочікувані «валізи в майбутнє» в Івано-Франківську 27 грудня у катехитичному центрі поряд із архикатедральним собором Воскресіння Христового.

Мальтійська служба допомоги у рамках акції «Святий Миколай іде до сиріт» вже втретє організовує благодійний проєкт, який має на меті забезпечити випускників інтернатів речами першої необхідності у самостійному дорослому житті за межами інтернату.  Вперше проєкт був організований у 2018 році для 18 випускників Печеніжинської школи-інтернат. Із кожним роком до акції залучали нові школи-інтернати, тож у травні 2020 року 43 випускники Долинської, Печеніжинської, Рогатинської та Солотвинських спеціальних шкіл-інтернатів мали отримати свої валізи в майбутнє. Але пандемія та карантин змусили нас відтермінувати акцію. Тому на початку листопада разом з акцією «Святий Миколай іде до сиріт» ми розпочали й акцію «Валіза в майбутнє».  

Щоб долучитися до акції, усі охочі могли принести нові товари з переліченого нижче списку або скласти грошову пожертву в офісі Мальтійської служби допомоги. За зібрані кошти Мальтійська служба допомоги підготувала для випускників "валізи в майбутнє". Така валіза містить у собі: постільну білизну, ковдру, покривало, плед, рушники, спальний мішок, набір посуду, сковорідки, праску, чайник, фен, набір інструментів і предмети особистої гігієни - ті речі, якими ми, власне, користуємося щодня. Орієнтовна вартість однієї валізи 6500 грн. Ці подарунки волонтери вручать випускникам 27 грудня. Урочисте вручення відбудеться о 12.30 у катехитичному центрі поряд з архикатедральним собором Воскресіння Христового.

Контактний телефон – 050 14 85 312 Анастасія Бойчук, референт по праці з молоддю МСД.

У рамках акції, у травні 2019 для 35 випускників Печеніжинської, Рогатинської, Перегінської та Солотвинської шкіл-інтернатів було передано в руки валізи з речами першої необхідності для самостійного життя поза межами школи-інтернату на суму 230 025,14 гривень.

Від старту проекту третій рік поспіль ми цікавимося подальшим місцем перебування випускників інтернатів, які брали участь в акції. Так, згідно з даними керівництва Долинської, Печеніжинської, Рогатинської та Солотвинських спеціальних шкіл-інтернатів, серед 34 випускників 2019 року двоє дітей працюють у сільському господарстві, 26 дітей навчаються у середніх та вищих навчальних закладах та шестеро дітей мають інвалідність, не можуть навчатися і проживають у спеціальних закладах чи перебувають під опікою.

Мальтійська служба допомоги


ПУБЛІКАЦІЇ

Проповідь Блаженнішого Святослава в неділю про блудного сина01 березня

Нехай Великий піст буде для кожного з нас часом покаяння і навернення, плодом якого стане радість зустрічі, обіймів Бога Отця. Сьогодні на...

МЕДІА
Prev Next