АКТУАЛЬНО

В Івано-Франківську вперше відбулася акція «Окуляри в’язням»

Середа, 24 липня 2019, 13:13
Попри великі зміни, які вдалося досягнути у пенітенціарній системі за останнє десятиліття, численні потреби, що стосуються охорони здоров'я, для багатьох, хто опиняється під арештом, залишаються важкодосяжними.

Елементарна профілактика порушення зору шляхом виписування окулярів також залишається недоступною для абсолютної більшості в'язнів.

Саме тому 3 липня  вперше в Івано-Франківську в’язничні душпастирі о. Арсен Панчак та о. Василь Сливоцький організували акцію «Окуляри в’язням»,  яка вже успішно відбулася в багатьох пенітенціарних установах України з ініціативи Відділу пенітенціарного душпастирства УГКЦ.  

В рамках акції до Івано-Франківської установи виконання покарань №12 запросили лікаря-офтальмолога з Лікувально-діагностичного центру св. Луки Андрія Савича. Пан Андрій оглянув в’язнів і виписав їм рецепти на окуляри. Наступним кроком було виготовлення окулярів коштом доброчинців та передача їх ув’язненим, що відбулося у вівторок, 23 липня.

В’язні, які приймали цей подарунок, дякували за те, що когось цікавить їхня доля і здоров'я. Багато з них були розчулені увагою до їхньої людської потреби - бачити.

Висловлюємо подяку усім, хто сприяв проведенню акції «Окуляри в’язням», адже людяне спілкування і безкорислива допомога знову повертають засудженим довіру до людей і відчуття власної гідності.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами http://ugcc.if.ua


ПУБЛІКАЦІЇ

У Відні відкрили меморіальну дошку кардиналу Інніцеру, який рятував людей під час Голодомору19 листопада

З ініціативи архиєпископа Відня кардинала Крістофа Шенборна в Архиєпископському палаці у Відні відбулася урочиста академія з нагоди...

МЕДІА
Prev Next