АКТУАЛЬНО

В Івано-Франківську вперше відбувся турнір з настільного тенісу

Понеділок, 31 жовтня 2016, 10:29
28 жовтня у коледжі фізичного виховання Івано-Франківська відбувся турнір з настільного тенісу Івано-Франківської архиєпархії, присвячений сторіччю з дня народження владики Софрона Дмитерка та Року Божого милосердя. Благословити учасників змагань завітав владика Йосафат (Мощич), Єпископ-помічник Івано-Франківський.

Турнір пройшов завдяки співпраці відділу спорту архиєпархії та обласного центру фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх», зокрема п. Святослава Бойка.

Змагання відбулися між мирянами деканатів у двох вікових категоріях: молодші, віком до 18 років; та старші, віком від 18 років. У ході турніру перше місце здобули Тисменицький деканат, друге місце – Калуський деканат, третє місце – Рожнятівський деканат. Учасники-переможці були нагороджені грамотами та медалями.

Повідомив о. Микола Крушец,
керівник відділу спорту Івано-Франківської архиєпархії

 

ПУБЛІКАЦІЇ

Отець Кирило Селецький – засновник двох монаших спільнот, першого захоронку в Україні, борець з алкоголізмом та просвітитель українців22 вересня

У 2018 році Українська Греко-Католицька Церква відзначає 100-річчя від дня смерті визначного священика Перемиської єпархії о.Кирила...

МЕДІА
Prev Next