АКТУАЛЬНО

В італійському місті Кортоні триває З`їзд Європейської конференції редемптористів

Середа, 09 жовтня 2019, 11:06
Від 30 вересня до 10 жовтня 2019 року в італійському місті Кортоні триватиме З'їзд Європейської конференції редемптористів. Цей захід відбувається через три роки після останньої Генеральної капітули Згромадження і є звітом європейських редемптористів та генерального уряду про виконані постанови Генеральної капітули.

Також на З'їзді обговорюються важливі завдання, які повинні виконати генеральний уряд і Європейська конференція редемптористів протягом наступних трьох років. 

Під час засідань були представлені робочі проєкти важливих документів, які стосуються діяльності цілого Згромадження: нова Директорія настоятелів, відредагована Директорія капітул, новий підручник щодо фінансової діяльності, Директорія співпраці з мирянами, документ комісії братів згромадження і багато інших документів.

Жваві й плідні дискусії пройшли щодо Плану апостольського життя Конференції редемптористів Європи. Остаточний проєкт цього документа члени зібрання  прийняли одноголосно і направили на затвердження до генерального уряду. 

За словами учасника З’їзду о. Ігоря Колісника, ЧНІ, поки що залишається відкритим питання реконфігурації провінцій редемптористів у Європі. До завершення зібрання буде вирішено, який варіант майбутніх об'єднавчих процесів буде надіслано генеральному урядові на затвердження. Справи реконфігурації стосуються всього Згромадження в Європі, але передовсім спільнот романських та англо-саксонських мов.

Під час усіх засідань активну участь в обговороннях беруть і миряни, які в різних країнах тісно співпрацюють з редемптористами. На цьому зібранні в Кортоні  присутні миряни з Голландії, Португалії, Словаччини та Іспанії.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами https://www.cssr.lviv.ua

ПУБЛІКАЦІЇ

Дослідження PISA показало, що український учень не готовий до життя після школи19 лютого

Одним з основних завдань освіти – рівень підготовки дітей до життя. Та в Україні поки що домінує думка, що ми готуємо дітей до ВНЗ. Ще донедавна...

МЕДІА
Prev Next