АКТУАЛЬНО

В академії Івана Золотоустого відбулася інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?»

Середа, 20 березня 2019, 11:56
18 березня 2019 року в Івано-Франківській академії Івана Золотоустого за ініціативи студентського самоврядування відбулася інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?».

Учасниками змагань були студенти І-VІ курсів Академії, які продемонстрували свої знання з історії Церкви та України, географії, філософії, літератури, а також з сучасного музичного мистецтва.

Відкрив інтелектуальні змагання проректор з навчально-методичної роботи, голова журі, протоієрей Андрій Чорненко. До складу журі увійшли: проректор із наукової роботи Олег Білоус, директор бібліотеки Іванна Стрихар, доценти кафедри соціально-гуманітарних дисциплін  сестра Андрея Маслій і сестра Віталія Іванюк.

Переможцями стали студенти VІ курсу. Друге місце здобула команда студентів ІІІ курсу. Почесне третє місце – команда ІV курсу.

По завершенні змагань учасники всіх команд отримали цінні подарунки від ректорату Академії.

 Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами http://ugcc.if.ua


ПУБЛІКАЦІЇ

«Єдність є в сутності, в глибині, в природі греко-католиків», — владика Венедикт Алексійчук в інтерв’ю про три мрії УГКЦ16 липня

Після зустрічі проводу Української Греко-Католицької Церкви із Папою Франциском та Римською курією у Ватикані владика Венедикт...

МЕДІА
Prev Next