АКТУАЛЬНО

В академії Івана Золотоустого відбулася презентація видання «Канонічне право Східних Католицьких Церков»

П'ятниця, 04 жовтня 2019, 14:29
В Івано-Франківській академії Івана Золотоустого відбулася презентація фундаментального наукового видання «Канонічне право Східних Католицьких Церков». Автор книги – доктор канонічного права, професор факультету канонічного права святого Пія Х у Венеції (Італія), голова Товариства українських каноністів отець Андрій Танасійчук.

Розпочав презентацію проректор з навчально-методичної роботи отець Андрій Чорненко, який представив шановного гостя та коротко охарактеризував його науковий і творчий доробок. Відтак отець Андрій Танасійчук розповів детально про мету і завдання свого дослідження, охарактеризував основні частини роботи та акцентував увагу на висновках, до яких дійшов в результаті роботи над джерелами.

Присутні мали змогу задати запитання щодо особливостей творчої діяльності автора та змісту книги. Після завершення презентації отець Андрій Танасійчук подарував авторський примірник видання для Академічної бібліотеки.

 

Західне бюро «Живого ТБ»
за матеріалами http://ugcc.if.ua

ПУБЛІКАЦІЇ

«Під впливом пандемії світ був змушений призупинитися і усвідомити свою віддаленість від Дому Отця», - владика Богдан Дзюрах23 вересня

Держава є такою, якою є її люди. Тож духовний стан нашої держави визначається духовним станом українського суспільства і кожної людини...

МЕДІА
Prev Next