АКТУАЛЬНО

В Академії святого Василія відбувся віртуальний конкурс декламації на честь Сергія Жадана

Середа, 18 листопада 2020, 16:56
У вівторок, 17 листопада 2020 р., в Академії святого Василія Великого у Дженкінтавн, ПА, відбулося нагородження переможців віртуального конкурсу декламації на честь відомого українського поета Сергія Жадана. Поетичні змагання, у яких взяли участь учениці 9-12 кл., організував Центр студій спадщини патріарха Йосифа Сліпого, що діє при Релігійному товаристві українців-католиків «Свята Софія» США (ТСС А). Це п’ятий конкурс, який відбувся у Академії з ініціативи ТСС А. Цього року, з огляду на пандемію, змагання пройшли на базі відеозаписів, що їх подали на розгляд журі учасниці.
Світлина (з архівів Центру студій спадщини): Переможниці конкурсу Світлина (з архівів Центру студій спадщини): Переможниці конкурсу

Журі у складі Ірини Іванкович, голови ТСС А, та заступниці директора Академії Олександри Пенкальської оцінювали учасниць за такими критеріями: плавність декламації; чіткість вимови; інтонація; артистичність виконання; драматизм декламації; постава. У конкурсі перемогли: 1-ше місце – Анастасія Блощинська (12 кл.), 2-ге місце – Наталя Грицай (11 кл.), 3-тє місце – Меделин Зетик (12 кл.).

Під час нагородження члени журі відзначили високий рівень підготовки учасниць, яких було нагороджено грамотами та призами. Спонсори подї – Центр студій спадщини патріарха Йосифа Сліпого та Кредитівка «Самопоміч» у Філадельфії – подбали про нагороди для переможців.

Пресслужба товариства «Свята Софія» США

ПУБЛІКАЦІЇ

«Символ віри»: Ісус Христос – Бог чи людина?23 січня

У 36-му випуску відеопроєкту «Блаженніший Святослав: #доступно_про_важливе» Глава УГКЦ роздумав над третім членом «Символу віри»: «Він...

МЕДІА
Prev Next