АКТУАЛЬНО

В Антикризовому центрі УГКЦ обговорили питання вакцинації проти Covid-19

Понеділок, 01 березня 2021, 15:54
1 березня 2021 року відбулася чергова робоча онлайн-зустріч Антикризового центру УГКЦ. В ході розмови учасники обговорили способи реагування Української Греко-Католицької Церкви на актуальні суспільні виклики, пов’язані з пандемією коронавірусу. Головною темою зустрічі було проведення вакцинації від Covid-19.

У робочому засіданні Антикризового центру УГКЦ взяли участь о. Любомир Яворський, патріарший економ і очільник центру, владика Михайло Бубній, голова Патріаршої комісії у справах монашества, с. Севастіяна Карвацька, голова Комісії УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров’я, о. Олекса Петрів, керівник Департаменту зовнішніх зв’язків УГКЦ в Україні, о. Віталій Максимів, віце-економ Івано-Франківської архиєпархії УГКЦ, о. Андрій Логін, директор «Шпиталю Шептицького», п. Андрій Васькович, президент міжнародного благодійного фонду «Карітас України», та п. Дзвінка Чайківська, генеральний секретар фонду, д-н Сергій Касянчук, директор Представництва Світового Конргесу Українців в Україні, та о. Тарас Жеплінський, керівник Інформаційного відділу Департаменту інформації УГКЦ.

Присутні поділилися власним досвідом праці у місцях свого служіння, зокрема, в медичній, соціальній та душпастирській сферах, а також у сфері відносин з органами державної влади різних рівнів.

Одним з головних питань, яке обговорили учасники зустрічі, була нещодавно розпочата в Україні вакцинація від Covid-19 вакциною AstraZeneca, а також небажання чималої кількості осіб вакцинуватися. Разом з тим, в ході розмови було наголошено на тому, що вакцинація в жодному разі не може бути примусовою. І кожна людина, якомога краще вивчивши ситуацію, мала б прийняти особисте рішення щодо щеплення.

Пригадуємо, що Антикризовий центр функціонує в Українській Греко-Католицькій Церкві з початку пандемії, тобто з березня 2020 року. Метою його створення було об’єднання зусиль та координування ініціатив церковних структур різних рівнів, спрямованих на запобігання поширення Covid-19 та подолання наслідків пандемії.

Департамент інформації УГКЦ

ПУБЛІКАЦІЇ

Проповідь Блаженнішого Святослава на інтронізації екзарха Німеччини та країн Скандинавії владики Богдана Дзюраха19 квітня

Бути християнином, приймати хрещення Христове означає бути готовим послужити. Причащатися Його Тіла і Крові означає мати силу здійснити це...

МЕДІА
Prev Next