АКТУАЛЬНО

В архикатедральному соборі Святого Юра у Львові молитимуться за передчасно народжених дітей

Вівторок, 14 листопада 2017, 12:26
У п’ятницю, 17 листопада 2017 року, о 18:00-24:00, в архикатедральному соборі Святого Юра буде звершено Божественну Літургію з нагоди Всесвітнього дня недоношених дітей, під час якої молитимуться за родини, в яких народилися недоношені діти, а також за працівників неонатальних закладів, що опікуються такими дітьми.

У спільній молитві, окрім батьків та дітей, візьмуть участь і працівники відділень інтенсивної терапії новонароджених та патології недоношених новонароджених дітей, що функціонують у структурі Львівської обласної клінічної лікарні.

Саме за ініціативи лікарів у цей особливий день для родин, де передчасно народилися дітки, відбудеться така важлива спільна молитва за їхнє здоров’я та благополуччя. 

Слід відзначити, що 17 листопада у світі відзначається Всесвітній день недоношених дітей. Глобальний звіт Всесвітньої організації охорони здоров’я акцентує увагу, що щорічно у світі передчасно народжується близько 15 мільйонів дітей — більше ніж кожний десятий новонароджений світу. Усі новонароджені є вразливими, але передчасно народжені діти є найбільш вразливими. Багато з них вимагає особливої уваги, щоб просто залишитися в живих. Такі діти потребують не тільки спеціалізованої медичної допомоги, а й молитви за їхнє здоров’я та благополуччя. Родини, в яких передчасно народилася дитина, потребують турботи і підтримки не тільки з боку медиків, а й суспільства загалом. 

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами www.sobor-svyura.lviv.ua

ПУБЛІКАЦІЇ

Молитва слухання: як молитися зі Святим Письмом?11 липня

У дев’ятому випуску відеопроєкту «Блаженніший Святослав: #доступно_про_важливе» Отець і Глава УГКЦ запропонував глядачам роздумати над...

МЕДІА
Prev Next