АКТУАЛЬНО

В архикатедральному соборі Тернополя молодь молилася вервицю солідарності

Понеділок, 09 березня 2020, 21:03
7 березня у Тернопільсько-Зборівській архиєпархії пройшла акція «Вервиця солідарності молоді за мир в Україні». Представники молодіжних організацій зібралися на спільну молитву в тернопільському архикатедральному соборі Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці. Зустріч організувала комісія у справах молоді Тернопільсько-Зборівської архиєпархії. Духовні розважання, які читали під час молитви на вервиці, підготували члени спільноти «Українська молодь — Христові».

«Ми мали особливий час спільної молитви для активної християнської молоді міста, — розповідає координатор УМХ у Тернопільсько-Зборівській архиєпархії Ірина Драгущак. — Цього року ми роздумували над славними таїнствами та молилися в різних наміреннях: за розпізнання наших життєвих покликань, за дар покаяння і навернення, за добрі теперішні і наші майбутні сім’ї, за нужденних і потребуючих, за добру долю України і спасіння українського народу».

«Дякуємо Богові, що збирає нас разом і чує наші молитви. Дякуємо Діві Марії за її заступництво. Дякуємо усім присутнім за особливий час разом!» — підсумувала Ірина Драгущак.

Західне бюро «Живого ТБ»
за матеріалами http://www.tze.org.ua

ПУБЛІКАЦІЇ

Проповідь Блаженнішого Святослава у неділю перед Богоявленням18 січня

Нехай голос Святого Письма, який ми щойно чули, і роздуми над ним допоможуть нам підготуватися до свята Христового Богоявлення і правильно...

МЕДІА
Prev Next