АКТУАЛЬНО

В архикатедральному соборі Тернополя відбулася вервиця солідарності молоді

Понеділок, 05 березня 2018, 09:56
3 березня молодь Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ на знак солідарності спільно молилася вервицю в архикатедральному соборі Тернополя за мир в Україні.

Комісія у справах молоді залучила місцевий канал TV-4 до прямого транслювання молитовного дійства з Собору. Це дозволило об’єднати у спільній молитві велику кількість парафій архиєпархії та вірних.

«Вервиця - це рука Пресвятої Богородиці в нашій руці! Тож з великим довір’ям молімося до Матінки Божої, Цариці Миру, за мир і спокій в Україні», - сказав сотрудник Собору отець Роман Демуш на початку молитви.

Десятки вервиці молилися представники різних спільнот. Під час молитви читалися духовні розважання. Традиційно організатором молитви виступила комісія у справах молоді Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ.

Прес-служба Тернопільсько-Зборівської архиєпархії


ПУБЛІКАЦІЇ

Отець Кирило Селецький – засновник двох монаших спільнот, першого захоронку, борець з алкоголізмом та просвітитель22 вересня

У 2018 році Українська Греко-Католицька Церква відзначає 100-річчя від дня смерті визначного священика Перемиської єпархії о.Кирила...

МЕДІА
Prev Next