АКТУАЛЬНО

В Авелліно провели Хресну дорогу

Вівторок, 24 березня 2015, 09:35
22 березня 2015 року до парафії Святих Володимира та Ольги в м. Авелліно, Італія, завітали семінаристи з Бучацької єпархії, які навчаються в папських університетах Рима.

О 10.00 розпочалася Божественна Літургія, яка супроводжувалася співом семінаристів: бр. Ігоря Ільницького, бр. Василя Золотого, бр. Юрія Цегельського.

Після Літургії розпочалася відправа Хресної дороги, яку очолив о. Іван Шуфлат, темою якої були слова Христа: «Візьми свій хрест та йди слідом за Мною!»

«Християнином потрібно бути не тільки в церкві, а в повсякденному житті. Вдома, у колі друзів, на роботі, в транспорті не соромитися визнавати Христа, який віддав за нас життя» – із тексту Хресної дороги.

У молитовній тиші храму, при співі і роздумах, кожен присутній пережив глибоку мить страстей Христових і ми спільно мали можливість пройти разом з Ісусом.

о. Роман Кривий,
капелан УГКЦ м. Авелліно

ПУБЛІКАЦІЇ

«Такі збірки є виявами братерської християнської любові та єднання», — владика Андрій Рабій про допомогу постраждалим від паводків07 липня

Впродовж останніх кількох тижнів кожного із нас зворушують кадри із Західної України, де місцеві мешканці боряться із негодою паводків....

МЕДІА
Prev Next