АКТУАЛЬНО

В Будапешті відбулися передріздвяні реколекції

Середа, 04 грудня 2019, 15:24
Для української громади в Угорщині відбулися передріздвяні реколекції. Духовні науки проходили з 29 листопада по 2 грудня в парафії Покрови Богородиці УГКЦ в Будапешті.

Реколектантом був о. Роман Ільницький, референт Пасторально-міграційного відділу Патріаршої курії УГКЦ, настоятель храму Покрови Богородиці, що розташований у Національному музеї народної архітектури та побуту України в Пирогово (Київ).

У рамках реколекцій відбулися  три духовні науки для дорослих, а також зустріч із парафіяльною молоддю та учнями церковної Рідної школи.

Цьогорічні Різдвяні реколекції були присвячені темі «Час посту - час паломництва до новонародженого Христа». Під час роздумів порушувалися теми: молитва, піст і милостиня як дороговкази у час посту; віра в Бога та довір’я Йому. Як зазначив о. Дам’ян Габорій, священник для українців в Будапешті, такі дні духовної віднови є дуже важливими для української громади, бо дають можливість під час шаленого темпу життя знайти більше часу присвятитися Богові та роздумати над метою людського життя.

За матеріалами пресслужби УГКЦ в Угорщині


ПУБЛІКАЦІЇ

Звернення до свята Святого великомученика і цілителя Пантелеймона07 серпня

Звернення Блаженнішого Святослава до свята Святого великомученика і цілителя Пантелеймона.

МЕДІА
Prev Next