АКТУАЛЬНО

В Буенос Айресі ознайомилися з рішеннями Патріаршого Синоду

Понеділок, 28 грудня 2009, 16:15
В неділю, 27 грудня, після урочистої Літургії в українському катедральному храмі Покрова Пресвятої Діви Марії, що в Буенос Айресі, відбулася конференція на тему: «І будете мені свідками… аж до краю землі».
В неділю, 27 грудня, після урочистої Літургії в українському катедральному храмі Покрова Пресвятої Діви Марії, що в Буенос Айресі, відбулася конференція на тему: «І будете мені свідками… аж до краю землі». Конференцію провів Владика Святослав (Шевчук). Метою цієї конференції було ознайомити вірних єпархії з постановами Патріаршого Синоду, що відбувся у Львові-Брюховичах, від 29 листопада до 5 грудня 2009 року Божого, презентувати Синодальне послання з нагоди 20-ліття легалізації УГКЦ, 65-ліття з дня смерті Митрополита Андрея (Шептицького) та 25-ліття з дня смерті Патріарха Йосифа (Сліпого) та спільно накреслити напрямні для втіленні рішень Синоду у життя єпархії. Розкриваючи зміст Послання, владика Святослав наголосив на тому, що Митрополит Андрей та Патріарх Йосиф ставили перед своєю паствою надзвичайно високе завдання: перший – приготував Церкву до жорстоких переслідувань, а другий – провів її через ліквідацію на рідних землях у воскресіння. Сьогодні українські владики ставлять перед собою та своїми вірними неменш високе завдання, висловлене у стратегії УГКЦ „Святість об’єднаного Божого люду”. Особливий наголос доповідач поставив на необхідності плекати внутрішню єдність єдиної, глобальної Української Церкви, яка хоча і живе в різних культурах, країнах та континентах є єдиним організмом. Для того, щоб збагатити ті країни, де вона існує сьогодні, необхідно повноцінно черпати з джерела київської традиції та відкривати її для широкого загалу. Успіх такої інкультурації Традиції УГКЦ залежить від єдності кожної її єпархії з джерелом – Церквою в Україні. Саме в цьому двосторонньому векторі – внутрішня єдність УГКЦ та відкритість до інших культур і церков – лежить сьогодні завдання її ієрархії та мирян. Засобами для ефективного здійснення цього високого завдання є побудова єдиного патріархату та сопричасна модель поєднання всіх спадкоємців єдиної Київської Церкви. Після доповіді владики Святослава відбулася жива дискусія над тим, якими засобами можна здійснити це високе завдання Синоду в душпастирських, церковних та суспільних реаліях життя  української єпархії в Аргентині. У конференції взяли участь голова Центральної Рапрезентації українців в Аргентині п. д-р Євген Юзва, о.д-р. Луїз Глинка, п. д-р. Михайло Василик, представниці Союзу Українок Аргентини та інших громадських організацій, духовенство та монашество єпархії, численні вірні.

Департамент інформації

Української Католицької єпархії св. Покрови, Аргенина

ПУБЛІКАЦІЇ

П'ятнадцять думок Блаженнішого Святослава про справжній і здоровий відпочинок04 серпня

Блаженніший Святослав, Отець і Глава УГКЦ, ділиться думками та рекомендаціями щодо справжнього відпочинку, що особливо актуального під...

МЕДІА
Prev Next