АКТУАЛЬНО

В Донецьку відбувся урочистий захід, присвячений пам'яті митрополита Андрея (Шептицького)

П'ятниця, 01 листопада 2013, 11:59
У 69-ту річницю з дня відходу до вічності слуги Божого митрополита Андрея (Шептицького) в парафії Покрови Пресвятої Богородиці УГКЦ м. Донецька відбувся урочистий захід, присвячений його пам’яті.

Діти і батьки недільної парафіяльної школи, яка носить ім’я цього видатного українського церковного, культурного та громадського діяча, роздумували про його життя, діяльність, велику любов до Бога, ближнього і України. Звеличили це свято своїм чудовим співом Дитячий вокальний ансамбль української пісні «Дзвінкі голоси» з м. Євпаторії, який виконав низку духовних творів, а також – вінок українських пісень.

Сестри служебниці НДМ, які організували цей вечір, на завершення урочистості подякували гостям і учасникам свята, а о. Лев Кметко, сотрудник катедрального храму, подарував диригентові хору Наталї Грищенко картину та ікону Богородиці, поблагословивши на дальший творчий шлях.

 

http://www.ugcc.dn.ua

ПУБЛІКАЦІЇ

Звернення Блаженнішого Святослава «Майбутнє нашої Церкви, України і народу залежить від освіти та виховання наших дітей»02 червня

Звертаємося до вас у зв’язку з тим, що згідно з наказом №641 Міністерства освіти та науки України від 18 травня 2020 року, вносяться зміни до...

МЕДІА
Prev Next