АКТУАЛЬНО

В ефірі «Воскресіння. Живе радіо» нова програма: «Психологічна порадня»

Понеділок, 21 січня 2019, 15:08
22 січня 2019 року в прямому ефірі «Воскресіння. Живе радіо» нова програма: «Психологічна порадня». Мета програми – дати відповіді на складні життєві питання з точки зору християнського віровчення, максимально цілісно і повно.

Модератор програми – семінарист Львівської духовної семінарії Святого Духа Богдан Романов говоритиме з психологами про проблеми і питання, які цікавлять чи не кожного – про місце людини у сучасному світі, її особистий розвиток, впевненість у власних силах. Також в ефірі висвітлюватимуться теми, які стосуються сімейного життя, стосунків у подружжі, виховання дітей.

Див. також: «Якщо людина працює над собою, то зможе побудувати щасливе подружжя», — християнський психолог Мирон Шкробут

«Психологічна порадня» виходитиме щовівторка о 19.10. Її можна слухати на веб-сторінці «Живого радіо» reradio.com.ua, або фейсбук-сторінці радіо www.facebook.com/radio.voskresinna/. Під анонсом на сторінці радіо у Фейсбук можна залишати свої запитання до психологів, які будуть брати участь у «Психологічних пораднях».

Перший гість програми – християнський психолог Мирон Шкробут в ефірі уже завтра, 22 січня.  

Фото: tvijpsyholog.blogspot.com

reradio.com.ua/news/


ПУБЛІКАЦІЇ

Дослідження PISA показало, що український учень не готовий до життя після школи19 лютого

Одним з основних завдань освіти – рівень підготовки дітей до життя. Та в Україні поки що домінує думка, що ми готуємо дітей до ВНЗ. Ще донедавна...

МЕДІА
Prev Next