АКТУАЛЬНО

В Харківській області завершилися “Веселі канікули з Богом”

Понеділок, 10 липня 2017, 11:29
З ініціативи Катихетичної комісії Харківського екзархату було проведено “Веселі канікули з Богом”. Впродовж червня в Харківській області пройшли чотири дитячі табори: в Харкові, Покотилівці, Люботині та Вільчі.

Аніматорами цього року були представники парафіяльної спільноти храму св. Миколая Чудотворця м. Харкова «Квіти Слобожанщини», які попередньо пройшли декілька вишколів на тематичних семінарах з проведення та організації літніх таборів. У роботі їм допомагали семінаристи Паньків Маркіян і Віталій Фещак, а також пані Марина Степанова з “Карітасу Харків”, Андрій Костів зі Львова.

Під час табору було станцьовано безліч бансів та навіть придумано новий, проводилися різноманітні ігри, де діти проявили свою кмітливість та спостережливість. На “майстерках” учасники табору вирізали цілі пачки паперу, змалювали всі фломастери та навчилися робити цікаві вироби власноруч, які потім презентували своїм батькам.

У ході “Веселих канікул” було проведено багато занять-катехизацій, під час яких малеча мала можливість роздумувати над блаженствами, життям Патріарха Йосипа Сліпого, своїми вчинками і майбутнім. День розпочинався та завершувався молитвою, де діти дякували Богу та батькам за цей чудовий час.

Завершенням кожного табору була Свята Літургія, після якої діти продемонстрували батькам вивчені банси та пісні, свої таланти та досягнення, опісля чого на них чекав солодкий стіл.

Дякуємо всім, хто долучився до організації таборів, адже спільними зусиллями було зроблено велику справу – виховання молодого покоління.

ugcc.kharkiv.ua

ПУБЛІКАЦІЇ

«На сьогодні один із найбільших викликів − це не корупція, не влада, а минуле», − о. Андрій Зелінський20 липня

«Нам немає сенсу боротися за тіло Української держави на Сході, якщо вона загубить свою душу через корупцію», – така позиція Держсекретаря...

МЕДІА
Prev Next
DEBUG

0.1409
clr:53
cch:-no-
sql:0.1055
csql:0.0000
out: 0.0000
..........
M: 3,486,088
m: 2,973,624