АКТУАЛЬНО

В інстаграмі з’явилася офіційна сторінка Блаженнішого Святослава @head.ugcc

Понеділок, 14 вересня 2020, 15:40
Про старт офіційної сторінки Отця і Глави УГКЦ в соціальній мережі «Інстаграм» було повідомлено під час онлайн-зустрічі Блаженнішого Святослава з українською молоддю з усього світу в рамках фестивалю «Вітер На-Дії». Назва профілю @head.ugcc.

Під час спілкування з молоддю Блаженніший Святослав двічі наголосив на тому, що Церква намагається бути присутньою в інтернеті задля того, щоб бути разом зі своїми вірними, особливо з молоддю.

«Цікавою і трендовою Церкву для сучасної молоді повинні зробити самі молоді люди, – сказав Отець і Глава УГКЦ, відповідаючи на запитання про те, як зробити Церкву цікавою для молодої людини, і додав: – Сьогодні саме спільнота молоді покликана зробити Церкву популярною».

На його переконання, якщо сучасна молодь буде бачити, що є молоді християни, які серед сотень різних пропозицій обрали саме те, що в собі несе і пропонує Церква, тоді ці молоді люди будуть агентами промоції церковної присутності.

«Обіцяю, що ми намагатимемося бути з вами – в інтернеті, у соціальних мережах. Сьогодні, власне, запускаються нові способи присутності Церкви в соціальних мережах», – сказав Глава УГКЦ, маючи на увазі профіль @head.ugcc в інстаграмі.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Слава Ісусу Христу! Вітаю всіх! Сьогодні маємо справді унікальну нагоду бути разом, бачити один одного, чути один одного і спілкуватися. Ті надзвичайні обставини пандемії, в яких живе цілий світ, відкривають нам надзвичайні можливості. Ми навіть не знали, що ми так вміємо. Ми так багато разів хотіли розширити рамки молодіжного спілкування за межі лише однієї країни, за межі лише України. Ми як Церква так хотіли огорнути увагою, спілкуванням нашу молодь з різних країн світу. І можу сказати, що сьогодні нам це починає вдаватися. Я хочу дуже подякувати усім вам, які долучилися до цього спілкування, які зібралися біля ваших храмів, біля ваших парафій, для того, щоб бути разом.

Допис, поширений Блаженніший Святослав (@head.ugcc)

 

Наприкінці онлайн-зустрічі Блаженніший Святослав подякував молодим співрозмовникам за те, що вони шукають способів, як жити по-християнськи в нових обставинах, і зазначив, що він би хотів, щоб це спілкування продовжилося.

«Ми є люди, які обмежені простором, часом, карантинними обмеженнями, але я не хотів би, щоб обмежувалося наше спілкування. Тому, навіть вийшовши із цього онлайн-режиму, будьмо на зв'язку, спілкуймося. Через соціальні мережі, через різні сучасні способи комунікації намагаймося продовжувати це спілкування і бути разом і надалі», – сказав на завершення Глава УГКЦ.

Департамент інформації УГКЦ

ПУБЛІКАЦІЇ

Привітання від Апостольського нунція з нагоди презентації рекомендаційного листа21 вересня

21 вересня 2021 року в Київській Трьохсвятительській духовній семінарії після вручення Блаженнішому Святославу рекомендаційного листа...

МЕДІА
Prev Next