АКТУАЛЬНО

У курії Київської архиєпархії священники та їх родини вакцинувалися від коронавірусу

Четвер, 08 квітня 2021, 15:01
8 квітня 2021 року в курії Київської архиєпархії відбулася вакцинація від коронавірусу. Отримати першу дозу вакцини мали змогу священники та їх родини, а також працівники Патріаршої курії та курії Київської архиєпархії УГКЦ.

Як зазначив синкел у справах духовенства Київської архиєпархії протоієрей Павло Локоть, вакцинація духовенства відбулася за підтримки Комісії УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров'я.

Своєю чергою протоієрей Віталій Воєца, голова Комісії здоров'я Київської архиєпархії зазначив, що це позитивний крок у подолані пандемії. Адже священники в парафіях, а зокрема медичні капелани, комунікуючи з багатьма людьми, часто ризикують заразитися коронавірусною інфекцією. «Священники розмовляють та сповідають багатьох людей, відвідують хворих у лікарнях, та несуть своє служіння там, де цього потребують. Тому вони часто опиняються під загрозою інфікування. Щоб уникнути всяких небезпек духовенство повинно мати захист, щоб себе вберегти, а через це своїх ближніх», - зазначив душпастир.

Пресслужба Київської архиєпархії


ПУБЛІКАЦІЇ

Проповідь Блаженнішого Святослава на інтронізації екзарха Німеччини та країн Скандинавії владики Богдана Дзюраха19 квітня

Бути християнином, приймати хрещення Христове означає бути готовим послужити. Причащатися Його Тіла і Крові означає мати силу здійснити це...

МЕДІА
Prev Next