АКТУАЛЬНО

В Ніредьгазі (Угорщина) відкрили пам’ятник Голодомору

П'ятниця, 19 квітня 2019, 12:13
17 квітня, у Страсну середу, на території угорського греко-католицького храму в Ніредьгазі відбулося відкриття пам’ятного знака Голодомору.

Захід розпочався з чину освячення, який провів о.Дам'ян Габорій, священик для українців в Угорщині? спільно з угорським духовенством. Після освячення відбулася панахида за жертвами Голодомору.

А відтак з промовами виступили: Надзвичайний і Повноважний посол України в Угорщини Любов Непоп, директор Департаменту Міністерства зовнішньої економіки і закордонних справ Угорщини Отто Рона,  голова Державного самоврядування українців м. Ніредьгаза Юдіт Софілканич.

На завершення заходу відбулася церемонія покладання вінка,  колосків, символічних свічок пам’яті до пам’ятника.

Пам’ятник був споруджений за стараннями п.Юдити Солфінканич, голови Українського самоврядування в Ніредьгазі, Аркадія Гупала, українського консула в Ніредьгазі, та місцевої української громади.

За матеріалами прес-служби УГКЦ в Угорщині


ПУБЛІКАЦІЇ

«Єдність є в сутності, в глибині, в природі греко-католиків», — владика Венедикт Алексійчук в інтерв’ю про три мрії УГКЦ16 липня

Після зустрічі проводу Української Греко-Католицької Церкви із Папою Франциском та Римською курією у Ватикані владика Венедикт...

МЕДІА
Prev Next