АКТУАЛЬНО

В Одесі обговорили можливості примирення у суспільстві на прикладі успішних моделей соціального підприємництва

Понеділок, 14 березня 2016, 11:23
11 березня, з ініціативи Української Греко-Католицької Церкви, одесити мали змогу відвідати відкриту лекцію Зиновія Свереди, доктора соціальної економіки, президента Українського кооперативного альянсу, доцента Римського університету (Італія), експерта з питань сталого розвитку та проектування кооперації та соціального підприємства в Україні.

Головною темою запропонованою лектором для обговорення в Impact Hub Odessa було «Примирення у суспільстві на прикладі успішних моделей соціального підприємництва». Пан Зиновій, зокрема, представив досвід та роль українського кооперативного руху і його вплив на відродження економіки сучасної України. Однією з умов розвитку такої ініціативи є солідарність у громадах та активність молоді.

Говорячи про успішних соціальних підприємців та кооператорів, особливу увагу було приділено митрополитові Андреєві Шептицькому, який один із перших розпочав втілювати в життя моделі соціального підприємництва та кооперації.

На завершення зустрічі п. Зеновій Свереда відповів на численні запитання аудиторії.

Комісія УГКЦ сприяння єдності християн

ПУБЛІКАЦІЇ

Отець Рафаїл Турконяк: «Переклад Острозької Біблії тривав 30 років»13 липня

Отець Рафаїл Турконяк, архимандрит Студійського уставу, перекладач Острозької Біблії, професор Острозької академії, лауреат...

МЕДІА
Prev Next