АКТУАЛЬНО

В Одесі обговорили можливості примирення у суспільстві на прикладі успішних моделей соціального підприємництва

Понеділок, 14 березня 2016, 11:23
11 березня, з ініціативи Української Греко-Католицької Церкви, одесити мали змогу відвідати відкриту лекцію Зиновія Свереди, доктора соціальної економіки, президента Українського кооперативного альянсу, доцента Римського університету (Італія), експерта з питань сталого розвитку та проектування кооперації та соціального підприємства в Україні.

Головною темою запропонованою лектором для обговорення в Impact Hub Odessa було «Примирення у суспільстві на прикладі успішних моделей соціального підприємництва». Пан Зиновій, зокрема, представив досвід та роль українського кооперативного руху і його вплив на відродження економіки сучасної України. Однією з умов розвитку такої ініціативи є солідарність у громадах та активність молоді.

Говорячи про успішних соціальних підприємців та кооператорів, особливу увагу було приділено митрополитові Андреєві Шептицькому, який один із перших розпочав втілювати в життя моделі соціального підприємництва та кооперації.

На завершення зустрічі п. Зеновій Свереда відповів на численні запитання аудиторії.

Комісія УГКЦ сприяння єдності християн

ПУБЛІКАЦІЇ

«Якщо людина працює над собою, то зможе побудувати щасливе подружжя», — християнський психолог Мирон Шкробут21 січня

22 січня на “Воскресіння. Живе радіо” стартує психологічна програма “Порадня”, завдяки якій слухачі зможуть отримати поради щодо...

МЕДІА
Prev Next