АКТУАЛЬНО

В Одесі парафіяни разом із сестрами служебницями НДМ самостійно шиють маски

Середа, 25 березня 2020, 10:07
Про це повідомили у пресслужбі катедрального храму Святого апостола Андрія Первозванного у соціальній мережі Фейсбук.

Після зустрічі з правлячим архиєреєм владикою Михаїлом Бубнієм, яка була зініційована з огляду на сучасний виклик пандемії коронавірусу, замислюючись, як Церква може швидко реагувати і послужити в цих обставинах, взявши до уваги те, що в аптеках з початком карантинного часу забракло медичних захисних пов’язок і антисептиків, вирішили виготовляти їх власноруч, спочатку для потреб парафіян, а тепер також для всіх потребуючих. Їх роздають безкоштовно у катедральному храмі УГКЦ в Одесі, що на вул. Гімназичній, 22. Слід зауважити, що передбачені також пов’язки для дітей різних розмірів.

Тканину для пошиття пожертвували Олена та Ігор Пенязєві, а резинку Оксана та Богдан Палюхи. Благодійники виготовляють також розчин-антисептик для дезинфікування рук.

Пані Олена зазначила: «Якісна бавовняна тканина з домашніх запасів моєї бабусі чекала нагоди бути корисною. Магазини не працюють, важко було щось знайти. Важливо додати, що інша парафіянка, п. Оксана Ляховецька, привезла швейну машинку, на якій ми можемо шити ці маски. Також деяку роботу Оксана Палюх виконує вдома», – каже пані Олена.

Тільки за один вечір пошили понад сорок масок. Над ініціативою поки що працює шість осіб: парафіянки катедрального храму пані Олена Пенязєва та Оксана Палюх, Наталія Бицаньова і сестри служебниці НДМ Герарда Браголя, Климентія Пиріг, Стефанія Коваленко. Сподіваємося до них долучаться інші, хто бажає допомогти в такий непростий час для України та її громадян.

Крім того, на час карантину, який розпочали через поширення коронавірусу з катедрального храму Святого апостола Андрія Первозванного, духовенство проводить молитовні онлайн-трансляції.

Заохочуємо всіх, а зокрема наших парафіян, єднатися разом з нами у молитві до Отця Небесного, щоб під Покровом Богородиці захистив нас від цієї смертоносної пошесті та щоб ми якнайшвидше повернулися до нормального ритму життя і спільної молитви в наших храмах.

Пресслужба Одеського екзархату


ПУБЛІКАЦІЇ

Проповідь Блаженнішого Святослава на інтронізації екзарха Німеччини та країн Скандинавії владики Богдана Дзюраха19 квітня

Бути християнином, приймати хрещення Христове означає бути готовим послужити. Причащатися Його Тіла і Крові означає мати силу здійснити це...

МЕДІА
Prev Next