АКТУАЛЬНО

В Одесі провели курс «Соціальне підприємництво: від ідеї до втілення»

Середа, 22 березня 2017, 11:27
20–21 березня в м. Одесі, на базі готелю «Адмірал», проходив курс «Соціальне підприємництво: від ідеї до втілення», який проводила благодійна організація «Фонд "Горіховий дім"» спільно з Благодійним фондом імені митрополита Андрея Шептицького.

У заході взяли участь 28 учасників, серед яких були представники духовенства, мирян, благодійних організації та фондів Одеського екзархату.

Курс розкрив ідею соціального підприємництва та визначив концептуальні підходи до нього. Розглядалося також соціальне підприємництво в Україні на прикладі праведного митрополита Андрея Шептицького. Доповідачі поділилися навичками, як обрати свою ідею та інструменти для її впровадження, подали базові знання з бізнес-моделювання і фінансової грамотності.

Навчання відбувалося у формі лекцій, майстер-класів і передбачало роботу в група. Учасники мали змогу обговорити і розробити моделі для втілення своїх проектів.

На завершення курсу всі учасники, окрім знань, отримали сертифікати.

Преосвященний владика Михайло (Бубній) висловив слова вдячність усім організаторам курсу за чудові доповіді, практичні знання й зацікавленість Одеським екзархатом. Учасникам курсу подякував за участь, активність, ентузіазм та побажав отримані знання втілити у своїх ідеях.

Прес-служба Одеського екзархату УГКЦ

ПУБЛІКАЦІЇ

Хрест Господній — таїнство спасення27 вересня

Насправді правильна назва свята Воздвиження Чесного Хреста Господнього є Всемірне Воздвиження Чесного Хреста, тобто всесвітнє. Про це...

МЕДІА
Prev Next