АКТУАЛЬНО

В Одесі роздають цілющий єлей з мощів Миколая Чудотворця

Четвер, 31 березня 2011, 13:47
Цілющий єлей, освячений на мощах святого Миколая Чудотворця, роздають безкоштовно в одеському храмі Святого апостола Андрія Української Греко-Католицької Церкви.
Цілющий єлей, освячений на мощах святого Миколая Чудотворця, роздають безкоштовно в одеському храмі Святого апостола Андрія Української Греко-Католицької Церкви. Як повідомив настоятель храму о. Ігор Тарас, єлей був освячений за участю донецького екзорциста о. Василя Пантелюка, який нещодавно покинув Одесу і повернувся до Донецька. «Традиція освячувати єлей для зцілення хворих у християнській Церкві існує з найдавніших часів, - розповідає о. Ігор. - Вже в посланнях апостола Павла міститься рекомендація використовувати благословенне пресвітером масло для допомоги у разі тяжких недуг. До єлею було додано миро, яке чудесним чином витікає із мощів святого Миколая Чудотворця, що знаходяться в італійському місті Барі. Набрати освячений цілющий єлей можна щодня з 9.00 до 20.00 у храмі Святого апостола Андрія Первозванного, що на вул. Гімназичній, 22/24. Храм відкритий щодня, включно зі святами і вихідними. Нагадаємо, мощі святого Миколая Чудотворця перебувають в Одесі з 20 березня і пробудуть у місті до 10 квітня.  

Відділ інформації

Одесько-Кримського екзархату УГКЦ

ПУБЛІКАЦІЇ

Різдвяне послання Блаженнішого Святослава19 грудня

Високопреосвященним і Преосвященним Архиєпископам та Митрополитам, боголюбивим єпископам, всечесному духовенству, преподобному...

МЕДІА
Prev Next