АКТУАЛЬНО

В Одесі відбудеться VІI Всеукраїнський з‘їзд військових капеланів Української Греко-Католицької Церкви

Понеділок, 09 грудня 2013, 10:22
10-12 грудня в Одесі відбудеться VІI Всеукраїнський з‘їзд військових капеланів Української Греко-Католицької Церкви. На з’їзді будуть розглянуті питання співпраці капеланів із силовими структурами України стосовно задоволення релігійних потреб віруючих військовослужбовців.

Щорічний з’їзд очолює військовий єпископ УГКЦ Михайло (Колтун), керівник Департаменту Патріаршої курії Української Греко-Католицької Церкви у справах душпастирства силових структур України. Захід розпочнеться 10 грудня о 9.00 Архиєрейською Божественною Літургією в катедральному храмі Андрія Первозванного м. Одеса. Програма продовжиться ознайомленням із душпастирською опікою у військовій частині А2238 ВМС ЗСУ.

До виступу на конференції 10-12 грудня запрошено представників Міністерства оборони України, Головного управління виховної та соціально-психологічної роботи Збройних сил України, Головного управління внутрішніх військ МВС України, офіцерів структури виховної роботи військових частин гарнізону м. Одеса. 

Реєстрація – з 14.30 до 16.00 у монастирі отців палютинів (вул. Балківська, 209). Початок підсумкової конференції – 10 грудня о 15.00.

http://www.kapelanstvo.org.ua/news/856/

ПУБЛІКАЦІЇ

Дослідження PISA показало, що український учень не готовий до життя після школи19 лютого

Одним з основних завдань освіти – рівень підготовки дітей до життя. Та в Україні поки що домінує думка, що ми готуємо дітей до ВНЗ. Ще донедавна...

МЕДІА
Prev Next