АКТУАЛЬНО

В Одесі відбулася презентація християнського руху «За життя»

Вівторок, 01 грудня 2020, 10:00
29 листопада в катедральному храмі Святого апостола Андрія Первозваного в Одесі відбулася презентація християнського руху «За життя», який об’єднує людей різного віку: дітей, молодь, дорослих, священиків, ченців та черниць.

Метою діяльності руху є захист людського життя від моменту зачаття до природної смерті, а особливо життя людської особи у лоні матері.

Провідною думкою під час презентації діяльності руху, яку представила їмость Аліна Тарас, була гідність людського життя. За словами п. Аліни, життя - це найцінніше, що має людина. Воно дається людині лише один раз. «Іван Павло ІІ у своїй енцикліці «Evangelium vitae» називає сучасну культуру, в якій людина дозволяє нищити життя іншої людини, цивілізацією смерті. Людина, яка бореться з життям власного потомства, нищить своє майбутнє. Актуальність проблеми в контексті сучасності спонукає Церкву до дій», - зазначила п. Аліна.

Під час першої зустрічі з парафіянами були висвітлені теми природнього планування сім’ї, аборту та постабортного синдрому. Такі формаційні зустрічі будуть відбуватися щонеділі о 12:00 (після Літургії) у катедральному храмі Святого апостола Андрія Первозваного в Одесі.  

Пресслужба Одеського екзархату


ПУБЛІКАЦІЇ

«Символ віри»: Ісус Христос – Бог чи людина?23 січня

У 36-му випуску відеопроєкту «Блаженніший Святослав: #доступно_про_важливе» Глава УГКЦ роздумав над третім членом «Символу віри»: «Він...

МЕДІА
Prev Next