АКТУАЛЬНО

В Одесі відбулася церемонія введення в уряд офіцерів Лицарів Колумба

Понеділок, 12 жовтня 2020, 11:51
У неділю, 11 жовтня 2020 року, у катедральному храмі Святого апостола Андрія Первозваного в Одесі відбулося урочисте введення в уряд офіцерів Лицарів Колумба Одеської ради №17258. Церемонію очолили представник Національної ради - владика Михайло Бубній, національний капелан Лицарів Колумба в Україні, та Микола Мостов'як, регіональний делегат. Крім того, цього урочистого дня Одеській раді Лицарів Колумба було вручено нагороду імені блаженного отця Майкла МакГівні, яка вручається за активне залучення нових членів до лицарської спільноти.

У своєму пастирському зверненні під час церемонії владика Михайло наголосив на особливому покликанні Лицарів Колумба, яке пов'язане з їхньою харитативною діяльністю, та подякував капелану о. Руслану Остафію та лицарям Одеської ради за їхню дотеперішню жертовну та віддану працю і поблагословив на подальше успішне служіння в Одесі на славу Божу і для добра всіх потребуючих.

До слова, Одеська рада Лицарів Колумба святого апостола Андрія Первозваного заснована 16 березня 2019 року в місті Одеса і бере активну участь у житті церкви та суспільства на Півдні України, зокрема в соціальному служіння, працюючи у братерській єдності. Капеланом ради є о. Руслан Остафій.

Пресслужба Одеського екзархату

ПУБЛІКАЦІЇ

Проповідь Блаженнішого Святослава на інтронізації екзарха Німеччини та країн Скандинавії владики Богдана Дзюраха19 квітня

Бути християнином, приймати хрещення Христове означає бути готовим послужити. Причащатися Його Тіла і Крові означає мати силу здійснити це...

МЕДІА
Prev Next