АКТУАЛЬНО

В Одесі відбувся екзархальний конкурс “Пісня серця 2018“

Четвер, 03 травня 2018, 10:25
29 квітня 2018 року в парафії Воскресіння Господнього в м. Одеса відбулися одночасно два заходи: конкурс “Пісня серця 2018” на екзархальному рівні та концерт української пісні.

Конкурс “Пісня серця” – міжнародний конкурс сучасної релігійної пісні, метою якого є примноження культурних і духовних цінностей українського народу шляхом творення і популяризації сучасної релігійної пісні серед українців – християн світу. Цьогорічний конкурс є присвячений року молитви і проходить під гаслом: “Радість вам звіщаємо!” І це справді було так, бо всі учасниці принесли всім нам велику радість, якою хочеться ділитися з усіма. 

Переможці екзархального конкурсу – Димова Анна у молодшій віковій категорії (7-10 р.) та Козак Анна - у старшій віковій категорії (14-17 р.) обидві з с. Іванівка Одеської обл. Всі учасники конкурсу були нагороджені дипломами та невеличкими призами. 

Також, як ми і згадували, був проведений концерт української пісні, у якому взяли участь майже всі парафіяни. Тішили нас українською піснею і гості, які з радістю відгукнулися на наше запрошення прикрасити свято своїм співом. Серед них були – народний артист України – Богдан Чуфус, с. Марія Благовіщення (СГДММ) з м. Івано-Франківська, а також Марічка Іваницька, що є цьогорічною переможницею Всеукраїнського конкурсу бандуристів, що нещодавно відбувся у Кропивницькому.

Дякуємо Богові за цю можливість насолоджуватися нашою рідною українською піснею; дякуємо отцю Роману Мірчуку, пароху храму Воскресіння Господнього, що погодився на проведення цих заходів біля храму; всім учасникам конкурсу, які так старанно підготувалися  та гостям, які завітали на наш концерт; нашому жюрі; парафіянам за смачне частування варениками усіх, хто були присутні; а всім разом дякуємо за таке чудове свято та родинний дух, що панував між нами. 

А нашим конкурсанткам – Димовій Анні та Козак Анні, що здобули перші місця на екзархальному конкурсі, бажаємо перемоги на патріаршому конкурсі “Пісня серця 2018”, який відбудеться 19 - 20 травня у Львові.

Прес-служба Одеського екзархату
матеріали: с. Марія Уповання, ВС


ПУБЛІКАЦІЇ

Спосіб молитви: як це – молитися безперестанку?27 червня

У сьомому випуску проєкту «Блаженніший Святослав: #доступно_про_важливе» Глава УГКЦ розпочав серію роздумів про спосіб молитви....

МЕДІА
Prev Next