АКТУАЛЬНО

В Одесі заклали капсулу під будівництво нового гарнізонного храму Архистратига Михаїла

Четвер, 15 червня 2017, 21:52
12 червня 2017 року в м. Одесі на території Південного територіального управління Військової служби правопорядку у Збройних силах України відбулося закладання капсули під будівництво нового гарнізонного храму Архистратига Михаїла. Чин освячення здійснив владика Михайло (Бубній), Екзарх Одеського та адміністратор Кримського екзархатів, УГКЦ.

У присутності духовенства і військовослужбовців, курсантів Інституту Військово-морських сил НУ "ОМА" та ліцеїстів Військово-морського ліцею відбулося благословення місця під будівництво храму Архистратига Михаїла - захисника воїнів. Храм буде споруджений для духовних потреб військових, для молитви за тих, хто перебуває в зоні АТО.

Єпископ Михайло наголосив: "Ми є співпрацівниками Бога, і тому Господь щедро дарує нам цю прекрасну природу для втілення таких великих задумів, як спорудження храму".  Крім того, Екзарх акцентував увагу на дуже потрібній сьогодні вірі в найкраще: "Через наше освячення цього місця сходить Божа благодать. Дай Боже, щоб ця благодать помножувалася в ваших серцях. Тільки в поєднанні з мудрістю людською і Божою можна справді будувати велике майбутнє".

"До нас прибувають на гауптвахти військовослужбовці та засуджені. Вони теж матимуть можливість духовної потреби. До них уже ходять військові капелани, надають можливість з ними і молитися, і бесіди проводити. Це сприяє тому, щоб військовослужбовці якнайшвидше повернулися в стрій, до військових частин і до своїх родин, звичайно", – говорить начальник південного територіального управління ВСП ЗП України Сергій Трачук.

Майбутня капличка стане "криницею духовного життя" для кожного захисника Батьківщини, впевнене керівництво військової частини.

 

Прес-служба Одеського екзархату УГКЦ

за матеріалами: http://www.mil.gov.ua

 

ПУБЛІКАЦІЇ

«Наш народ не склав тест на людяність. Це найбільший біль», — священник, який перехворів коронавірусом27 травня

Кількість інфікованих коронавірусом в Україні перетнула позначку у 20 тисяч — населення невеликого міста, на кшталт Генічеська чи...

МЕДІА
Prev Next