АКТУАЛЬНО

В околиці Парижа відкривається нова місія УГКЦ

Четвер, 04 червня 2020, 10:49
Про відкриття нової місії УГКЦ в околиці Парижа мова йде на офіційному сайті єпархії Святого Володимира Великого у Парижі для українців греко-католиків у Франції, Бельгії, Нідерландах, Люксембурзі та Швейцарії.

Зокрема сказано: «Дорогі вірні! З великою радістю хочемо повідомити Вам про відкриття нашої нової місії в містечку Сен-Жермен-ан-Ле (Saint-Germain-en-Laye) неподалік від Парижа!

Запрошуємо Вас на першу Божественну Літургію, яка відбудеться цієї неділі, у свято Зіслання Святого Духа, о 18:00 у храмі Chapelle des Franciscaines (Saint Louis), що розташований за адресою 89, Avenue du Maréchal Foch, 78100 Saint-Germain-en-Laye».

Богослужіння для українських греко-католиків у Сен-Жермен-ан-Ле очолить апостольський адміністратор єпархії Святого Володимира Великого в Парижі владика Гліб Лончина  у співслужінні з о. Романом Остап’юком.

Нагадаємо, що зараз у Франції діють майже двадцять осередків вірних УГКЦ.

 Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами https://ugcc.fr

ПУБЛІКАЦІЇ

«Такі збірки є виявами братерської християнської любові та єднання», — владика Андрій Рабій про допомогу постраждалим від паводків07 липня

Впродовж останніх кількох тижнів кожного із нас зворушують кадри із Західної України, де місцеві мешканці боряться із негодою паводків....

МЕДІА
Prev Next