АКТУАЛЬНО

У переддень Різдва Христового благодійний фонд «Карітас» організував святкову вечерю для вимушених переселенців зі Сходу та Криму

Понеділок, 11 січня 2016, 12:29
Митрополит Тернопільсько-Зборівський Василь (Семенюк) благословив різдвяні страви та освятив шопку, яку встановили в благодійній їдальні фонду.

Участь у спільній вечері взяв міський голова Тернополя Сергій Надал, повідомляє прес-служба міськради. Очільник міста подякував священнослужителям за допомогу потребуючим та побажав усім миру і добробуту.

«Кожен із нас з надією і радістю чекає Нового року та Різдва. Це час для родинного спілкування, для підсумків і нових планів. На жаль, це свято багато родин не можуть зустріти у рідному місті, у рідній оселі. У нашому місті сьогодні перебуває чимало вимушених переселенців. Хочеться, щоб вони відчували нашу допомогу і підтримку, – зауважив Сергій Надал. – Сьогодні передусім я дякую благодійному фонду «Карітас» за організацію цієї Святої вечері. Адже тут панує справжній родинний дух Різдва. Нехай добро, яке ви робите людям, повернеться вам сторицею».

Генеральний директор Тернопільського благодійного фонду «Карітас» отець Андрій Марчук наголосив, що святкова вечеря – це нагода поділитися традиціями святкування одне з одним та підтримати людей, котрі ці святкові дні змушені проводити далеко від рідних домівок.

За редакцією газети "Галас"

ПУБЛІКАЦІЇ

Молитва слухання: як молитися зі Святим Письмом?11 липня

У дев’ятому випуску відеопроєкту «Блаженніший Святослав: #доступно_про_важливе» Отець і Глава УГКЦ запропонував глядачам роздумати над...

МЕДІА
Prev Next