АКТУАЛЬНО

У Перемишлі відбулися збори робочої групи з опрацювання партикулярного права та Канонічного відділу Патріаршої курії УГКЦ

Середа, 03 квітня 2019, 13:39
З 1 по 3 квітня 2019 року в Перемишлі відбулися збори робочої групи з опрацювання партикулярного права УГКЦ. Захід проходив під головуванням голови Канонічного відділу Патріаршої курії владики-митрополита Євгена Поповича.

У зустрічі взяли участь члени робочої групи та працівники Канонічного відділу Патріаршої курії. Предметом обговорення стали проекти канонів майбутнього Кодексу канонів УГКЦ, а саме: вступні канони та розділ про інститути богопосвяченого життя, про структуру єпархії, про мирян, про карні санкції в Церкві, про духовенство. Проекти канонів були ретельно проаналізовані та обговорені учасниками зустрічі.  За підсумками обговорення цих проектів було прийнято рішення доопрацювати деякі канони, а інші направити на розгляд Синоду Єпископів УГКЦ.

Після завершення праці робочої групи відбулися також збори Канонічного відділу Патріаршої курії, на яких обговорювалися актуальні питання діяльності відділу відповідно до завдань, покладених церковною владою на цю структуру. Наступну зустріч вирішено провести з 28 по 30 жовтня цього року у Львові.

Прес-служба канонічного відділу патріаршої курії УГКЦ


ПУБЛІКАЦІЇ

Митрополит Володимир Стернюк. Двадцять років від дня смерті29 вересня

Сьогодні двадцять третя річниця із дня смерті митрополита Володимира Стернюка. Про його життя і діяльність у цій статті.

МЕДІА
Prev Next