АКТУАЛЬНО

«Ми повинні пам’ятати, що насамперед маємо виховувати, а вже тоді навчати», – владика Дмитро (Григорак)

Понеділок, 11 травня 2015, 09:08
7 травня 2015 року відбулася урочиста академія з нагоди відзначення 75-річчя Чортківського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Олександра Барвінського.

Високоповажними гостями були владика Дмитро (Григорак), Єпарх Бучацький УГКЦ, і представники духовенства міста Чорткова.

«Ми повинні пам’ятати, що насамперед маємо виховувати, а вже тоді навчати, бо знання є великою силою, яка повинна бути дана в добрі руки. Саме в цих завданнях виховання і просвічення заради добра мета Церкви, держави і вас, дорогі педагоги, збігається. Тому бажаю вам бути добрими вчителями і пам’ятати, що від вас залежить не тільки знання, з якими діти підуть у світ, а й те, як вони їх використовуватимуть, для добра чи зла», – наголосив владика Дмитро у привітальному слові. Разом із привітаннями владика подарував навчальному закладу Шематизм Бучацької єпархії УГКЦ та ікону Пресвятої Богородиці, до якої студенти закладу повинні завжди заносити свої молитви, як до своєї доброї матері.

Офіційними гостями ювілейних урочистостей були також представники влади: Голова Тернопільської обласної ради Хомінець В.П., делегація департаменту освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації, керівники районних органів влади та мерії міста, колеги-педагоги.

Вітальні слова лунали і від делегації з Тернопільського національного  педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, з Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, з Білгород-Дністровського педагогічного училища.

До свого першого навчального закладу, який дав старт у професійній діяльності, зі словам вдячності та подарунками прибули й колишні випускники з Тернополя, Одеси та Києва. У концертній програмі урочистої академії "Живем на білім світі ми для обраної раз назавжди справи" виступили народні художні колективи коледжу.

Хочемо додати, що особливістю ювілейної дати було відкриття музею історії коледжу та концертно-навчальної літньої сцени, які освятив владика Дмитро, разом із запрошеним духовенством. Саме на ній було продовжено святкування ювілею студентською молоддю – відбувся фестиваль мистецтв "Україна понад усе", на якому виступили викладачі та студенти, гості з Білгород-Дністровського – вокальне тріо "Зоряне намисто", а також друзі з медичного коледжу м. Чорткова.

Прес-служба Бучацької єпархії УГКЦ

ПУБЛІКАЦІЇ

Нижньовартовськ, Мегіон, Радужний, Лангепас: слідами УГКЦ… на Сибір11 жовтня

Нижньовартовськ, Мегіон, Радужний, Лангепас…Про ці населенні пункти далекого Сибіру знаємо хіба що з фільмів та чули із розповідей. І...

МЕДІА
Prev Next