АКТУАЛЬНО

У Прудентополісі (Бразилія) розпочалася катехитична конференція

П'ятниця, 28 липня 2017, 10:44
27 липня в м. Прудентополіс (штат Парана, Бразилія) розпочалася катехитична конференція на тему «Катехизація – передання віри, скріплення єдності», в які беруть участь катехити, священики, богопосвячені особи з усієї Бразилії, Аргентини, Парагваю, загалом – понад 100 осіб.

Конференція розпочалася із Божественної Літургії. На відкритті слова привітання виголосили владика Володимир (Ковбич), Митрополит Куритибської архиєпархії Святого Івана Хрестителя, владика Мирон (Мазур) – єпархія Непорочного зачаття Діви Марії у Прудентополісі, владика Даниїл (Козлінський) – єпархія Покрови Пресвятої Богородиці в Буенос-Айресі, та владика Петро (Стасюк), голова Патріаршої катехитичної комісії УГКЦ, єпархія Святих апостолів Петра й Павла в Мельбурні (Австралія).

Після обіду представники з єпархій вкажуть на особливості катехизації в митрополії і єпархіях, зосередившись на актуальному стані, викликах, потребах у катехитичному служінні.

Конференція має на меті сформувати візію і пріоритети катехитичного служіння в наступному десятилітті на патріаршому, митрополичих та єпархіальних рівнях. Це перша конференція із серії. Наступні відбудуться в Україні (для Східної та Західної Європи), у США та Канаді.

Повідомила Оксана Бойко

ПУБЛІКАЦІЇ

«COVчег – благодійна програма, щоб допомогти людям уберегтися від зараження і підтримати тих, хто цього потребує», - о. Андрій Логін07 квітня

У Львові, на базі Шпиталю Андрея Шептицького, в останні дні березня стартував благодійний проєкт Львівської архиєпархії УГКЦ – COVчег. Цей...

МЕДІА
Prev Next