АКТУАЛЬНО

У рамках табору «Веселі канікули з Богом» у Тернополі відбулася екологічна катехизація

Вівторок, 01 липня 2014, 10:09
27 червня на парафії Новомучеників українського народу в м. Тернополі учасники молодіжного табору «Веселі канікули з Богом» (близько 150 дітей) розважали над катехизою про екологічний гріх та над тим, як йому протидіяти.

Серед розмаїття різних ігор, конкурсів, танців та забав, центральне місце тут займали Свята Літургія, молитва та катехиза. Для дітей середньої та старшої груп п’ятий день табору був присвячений відповідальному ставленню до Божих дарів та протилежному до цієї чесноти людському діянню – екологічному гріху.

На основі біблійних свідчень та навчань катехизму УГКЦ «Христос – наша Пасха» діти разом із о. Василем Шафраном, референтом Бюро УГКЦ з питань екології у Тернопільській архиєпархії, розважали над важливими екологічними проблемами в Україні.

Вони намагалися зробити кожен для себе іспит сумління та оцінити власні вчинки щодо ставлення до створеного Богом світу. Метою цього катехитичного повчання не було пробудити в дітях гостре відчуття гріховності за несвідомо скоєні гріхи проти Божого сотворіння, а показати на основі молитви, псалмів та життя святих, як ми можемо краще пізнавати та сильніше любити нашого Створителя через Його створіння.

Катехитичне заняття закінчилося веселою вікториною, де команди мали можливість продемонструвати свою ерудицію та свіжонабуті знання про взаємозв'язок християнської віри і відповідальності за створений Богом світ.

Інформаційна служба Бюро УГКЦ з питань екології

ПУБЛІКАЦІЇ

Постанови Синоду Єпископів УГКЦ 2018 року17 вересня

Від 2 до 11 вересня 2018 року Божого в м. Львові-Брюховичах проходив Синод Єпископів Української Греко-Католицької Церкви, в якому брало...

МЕДІА
Prev Next