АКТУАЛЬНО

У Римі відбулися реколекції для студентів Інституту Климента Папи

Вівторок, 08 квітня 2014, 05:34
З 4-6 березня відбулися реколекції для студентів Інституту Климента Папи в Римі. Духовні науки для студентів з України проводив ієромонах Мануїл Пишкович, монах Студійського уставу.

Впродовж кількох днів учасники реколекцій разом із духовним провідником розважали над покликанням та служінням християнина. «Зрозуміти Божу волю у певних обставинах, інколи цілком рутинних, - це духовне завдання кожного християнина. Не потрібно ідеалізувати життя святих і вважати, що стан святості у своєму житті вони осягнули один раз і назавжди. Лише постійне шукання Бога та життя у відчутті Його присутності допомогли їм осягнути святість», - наголосив ієромонах Мануїл в одній із наук. Учасники реколекцій також мали нагоду особисто поспілкуватися з реколектантом та обмінятися думками в групах.

Кількаденні реколекції є частиною духовної формації студентів Інституту Климента Папи, традиційно відбуваються під час Великого посту. Додамо, що інститут є римською філією Українського католицького університету, його студенти навчаються на вищих студіях в різних університетах Рима.

Прес-служба товариства «Свята Софія»

ПУБЛІКАЦІЇ

«Духовне батьківство — про рідних та родину», - п. Марія Рипан, в проєкті «Сім штрихів до портрету» 21 жовтня

Вона наш погляд повертає, насамперед, до родинного коріння Блаженнішого Любомира - Духовного Батька України, кажучи, що Він "походить із...

МЕДІА
Prev Next