АКТУАЛЬНО

У США молилися за український народ

П'ятниця, 07 березня 2014, 12:28
Після виступу Президента Сполучених Штатів Америки Барака Обами перед представниками ЗМІ 6 березня 2013 року Митрополит Філадельфійський УГКЦ Стефан (Сорока) разом із майже 2000 осіб молився біля стін Білого дому. Митрополит Стефан просив Божого благословення для американського та українського народів. Після цього відбувся мітинг підтримки України з боку США. Про це повідомив ректор Духовної семінарії святого Йосафата о. Роберт Джон Хітченс.

Президент Обама прийняв рішення застосувати санкції щодо фізичних осіб та структур, які відповідальні за порушення суверенітету і територіальної цілісності України та за крадіжку активів українського народу. Президент сказав: "Сьогодні світ може побачити, що Сполучені Штати об'єдналися зі своїми союзниками і партнерами у відстоюванні міжнародного права та домагаються справедливого результату задля глобальної безпеки і майбутнього, на яке український народ заслуговує. Це те, що ми збираємося продовжувати робити наступними днями, допоки не побачимо завершення цієї кризи".

Департамент інформації УГКЦ

ПУБЛІКАЦІЇ

Підсумковий комунікат 21-ї Зустрічі східних католицьких єпископів Європи18 червня

Від 14 до 17 червня в єпархії Лунгро для італо-албанців континентальної Італії проходила щорічна Зустріч східних католицьких єпископів...

МЕДІА
Prev Next