АКТУАЛЬНО

У Стрийській єпархії вшанували отця Михайла Вербицького

Понеділок, 30 березня 2015, 20:52
29 березня 2015 року в катедральному храмі Успіння Пресвятої Богородиці, що у Стрию, відбулася Урочиста академія з нагоди 200-річчя з дня народження о. Михайла Вербицького, який, залишивши після себе велику музичну спадщину, відомий кожному українцеві тим, що поклав на ноти вірш Павла Чубинського «Ще не вмерла України і слава, і воля» - Державний гімн України.

Організатором проведення такої урочистості став Відділ архітектури, культури і сакрального мистецтва Стрийської єпархії УГКЦ. У заході взяли участь парафіяльні хори: парафії Петра і Павла м. Комарно, парафії Різдва Пресвятої Богородиці м. Новий Розділ, парафії Володимира і Ольги, парафії Петра і Павла м. Стрий, парафії Благовіщення Пресвятої Богородиці м. Стрий і катедрального храму.

Академія розпочалася виконанням Гімну України дітьми з парафії Благовіщення Пресвятої Богородиці, що у Стрию. Далі кожен колектив виконав по кілька літургійних творів покладених на музику о. Михайла Вербицького. А по завершенні святкового вечора всі колективи разом виконали Державний гімн України, а диригенти кожного колективу отримали від о. Зиновія Микласевича, голови Відділу архітектури, культури і сакрального мистецтва, подячні грамоти і портрети великого митця і греко-католицького священика Михайла Вербицького.

stryi.ugcc.org.ua

ПУБЛІКАЦІЇ

Шлях до офіційного проголошення блаженного Йосафата Кунцевича святим. З нагоди 150-ліття канонізації ‒ 1867-2017 26 червня

Святий Йосафат зізнався своєму другові отцю Геннадію Хмельницькому, що одного разу, будучи ще малим хлопцем, зайшов з мамою до церкви святої...

МЕДІА
Prev Next
DEBUG

0.1396
clr:53
cch:-no-
sql:0.1065
csql:0.0000
out: 0.0000
..........
M: 3,453,384
m: 2,973,216