АКТУАЛЬНО

В Стрию пройде Хресна дорога вулицями міста

Четвер, 19 березня 2009, 11:14
П’ятикілометровий хресний шлях по Стрию розпочнеться від Катедрального храму Успіння Пресвятої Богородиці, – повідомили в канцелярії Стрийської єпархії.
П’ятикілометровий хресний шлях по Стрию розпочнеться від Катедрального храму Успіння Пресвятої Богородиці, – повідомили в канцелярії Стрийської єпархії. Його очолить Владика Юліян (Ґбур), Єпарх Стрийський у співслужінні із священиками міста та району. Хресна дорога відбудеться 22 березня 2009 року і розпочнеться о 16:00 год. Під час кожної зупинки після читання стацій священики будуть виголошувати духовні науки, допомагаючи учасникам молитовного ходу глибше переживати події з останніх хвилин земного життя Ісуса. Три із чотирнадцяти стацій Хресної Дороги будуть прочитані на території меморіального комплексу жертвам сталінських репресій. Зупинки для читання стацій також відбуватимуться біля храму Апостола Якова на місці будівництва нового Катедрального храму Стрийської єпархії, фігури Матері Божої на вулиці Успенській та біля Хреста, який стоїть на центральній вулиці міста при в’їзді зі Львова. Молитовний хід закінчиться у Катедральному храмі Успіння Пресвятої Богородиці.

о. Павло Худ

керівник Прес-служби Стрийської єпархії

ПУБЛІКАЦІЇ

Проповідь Блаженнішого Святослава на свято Вознесіння Господнього11 червня

У це свято розпочинається десять днів очікування приходу Святого Духа, силою якого здійснюватиметься проповідь, місія, спасенна дія Бога...

МЕДІА
Prev Next