АКТУАЛЬНО

У Свято-Успенській Унівській лаврі відбудеться Літня богословська школа УКУ

Середа, 04 червня 2014, 11:09
Український католицький університет запрошує всіх, хто прагне поглибити свою віру і розуміння християнства взяти участь у двохтижневій інтенсивній програмі Літньої богословської школи. Навчання відбуватиметься в Унівській Свято-Успенській лаврі отців студитів 7-18 липня 2014 року. Про це повідомив Михайло Бонис, куратор богословської школи.

Упродовж двох тижнів учасники навчання проживатимуть у реколекційному домі монастиря, будуть брати участь в богослужіннях і збагатяться вивченням богословських предметів. Слухачі школи вивчатимуть курс «Суспільні проблеми сучасності: погляд отців Церкви», який викладатиме о. Олег Кіндій, доктор богослов’я. У цьому курсі будуть розглядатися три блоки актуальних проблем сучасного світу, – соціальну нерівність, екологічні проблеми і питання війни та миру, – крізь призму вчення авторитетних християнських богословів та отців Церкви.

Також учасники навчання ознайомляться з курсом «Псалми як молитва біблійна, церковна і особиста», який викладатиме Тарас Тимо, магістр богослов’я. У ньому будуть розглянуті вибрані біблійні псалми як живі молитовні тексти для сучасної людини.  

Для запитань щодо програми та для реєстрації просимо звертатися за адресою bonysmike@gmail.com або за телефоном 097 44 86 946.

Департамент інформації УГКЦ

 

ПУБЛІКАЦІЇ

Владика Діонісій Ляхович про пандемію серед українців в Італії: «Наші межі розширились, наші можливості збільшились і ми стали більш загартовані!»09 липня

Італійська Республіка — одна із європейських держав, яка доволі сильно потерпіла від пандемії коронавірусу. Згідно офіційної статистики...

МЕДІА
Prev Next