АКТУАЛЬНО

В УГКЦ медичні капелани обговорили механізми допомоги під час пандемії

П'ятниця, 27 березня 2020, 12:21
У четвер, 26 березня, о. Любомир Яворський, економ Патріаршої курії УГКЦ, провів онлайн - конференцію з медичними капеланими та головами комісій душпастирства охорони здоров'я УГКЦ.

У четвер, 26 березня, о. Любомир Яворський, економ Патріаршої курії УГКЦ, провів онлайн - конференцію з  медичними  капеланими та головами комісій душпастирства охорони здоров'я УГКЦ.

Як повідомила Департаменту інформації УГКЦ сестра Свастіяна Карватська, Голова Патріаршої комісії у справах охорони здоров'я, в обговоренні ситуації  взяло участь 13 медичних капеланів.

Під час розмови учасники  обговорювали перспективи та  можливості служіння капеланів в умовах пандемії.  Особливо серед тих, хто напряму зустрівся з викликом коронавірусу.

“Ми дійшли згоди, що в першу чергу можемо практично послужити  старшим людям.  А загалом найпершою нашою допомогою повинна стати молитва  і підтримка всіх, хто шукає розради  у Церкві серед духовенства. Особливо ми прагнемо виразити свою підтримку медичним працівникам, медсестрам, які служать  “на передовій” війни з пандемією”, - наголосила сестра Севастіяна.

Пригадаємо, що у неділю, 22 березня, Блаженніший Святослав, Отець і Глава під час проповіді у Патріаршому Соборі Воскресіння Христового звернувся до медичиних працівників  запевнивши їх цілковитій підтримці зі сторони  УГК, аби “разом  рятувати життя людини, яка помирає”.

Департамент Інформації УГКЦ


ПУБЛІКАЦІЇ

Проповідь Блаженнішого Святослава на свято Богоявлення Господнього20 січня

Просімо, щоб у тих йорданських водах, які ми сьогодні будемо благословляти, загинуло всяке зло, що тримає нас у своїй неволі, і всяка...

МЕДІА
Prev Next