АКТУАЛЬНО

В УГКЦ навчатимуть душпастирства мігрантів за допомогою семінарів

Четвер, 27 січня 2011, 22:58
В УГКЦ навчатимуть душпастирства мігрантів за допомогою семінарів. Про це кореспонденту SoborNews повідомив голова Пасторально-місійного відділу УГКЦ (ПМВ) Владика Йосиф (Мілян).
В УГКЦ навчатимуть душпастирства мігрантів за допомогою семінарів. Про це кореспонденту SoborNews повідомив голова Пасторально-місійного відділу УГКЦ (ПМВ) Владика Йосиф (Мілян). За його словами, на черговій нараді ПМВ було прийнято рішення провести влітку семінари для тих, хто вже працює з мігрантами, і для тих, хто в майбутньому планує бути мігрантським душпастирем. «Семінар для тих, хто трудиться на ниві душпастирства мігрантів, відбудеться у Київській Трьохсвятительській семінарії. Ми плануємо залучити викладачів із місійного богослов’я, а також світських спеціалістів, які знають українську міграційну політику та європейське право», – зазначив єпископ. ПМВ системно працюватиме із семінаристами старших курсів, які хочуть займатися душпастирством мігрантів. «На семінарах ми спробуємо поглибити знання майбутніх душпастирів у галузі місіології, а також залучимо місіонарів з Європи, які з власного досвіду розкажуть про методи місіонерського душпастирювання», – розказав голова відділу. Владика також додав, що ефективнішій роботі з мігрантами сприятиме створення єпархіальних міграційних центрів. «Сьогодні ми очікуємо копії декретів про призначення голів пасторально-місійних відділів поодиноких єпархій та екзархатів згідно з рішеннями Синоду Єпископів УГКЦ. Після появи цих декретів вдасться налагодити пошук потенційних кандидатів на місіонерську службу, нав’язати тісніші контакти з єпархіальними священиками, які працюють на місійних теренах, та зробити ефективнішою співпрацю з семінаріями», – пояснив єпископ.

sobornews.org

ПУБЛІКАЦІЇ

Заклик єпископів УГКЦ до посиленої молитви та посту в час особливих випробувань для нашої державності01 грудня

Напередодні Різдвяного посту на нашу Вітчизну впало ще одне важке випробування – відкритий прояв агресії з боку Російської Федерації, яка...

МЕДІА
Prev Next