АКТУАЛЬНО

В УГКЦ відзначатимуть День подяки за дар життя

Вівторок, 30 березня 2010, 15:02
Відповідно до прийнятої Синодом єпископів УГКЦ Програми протидії абортам в Україні, у день Благовіщення Пресвятої Богородиці, 7 квітня 2010 року Українська Греко-Католицька Церква відзначатиме День подяки за дар життя.
Відповідно до прийнятої Синодом єпископів УГКЦ Програми протидії абортам в Україні, у день Благовіщення Пресвятої Богородиці, 7 квітня 2010 року Українська Греко-Католицька Церква відзначатиме День подяки за дар життя. У рамках відзначення Дня подяки за дар життя ЛОГО Товариство «Рух за життя» та Інститут родини і подружнього життя УКУ у співпраці з Комісією УГКЦ у справах родини та  молодіжними громадськими організаціями міста Львова вже традиційно організовують молитовно-просвітницьку акцію «Приймімо дитину як дар». Акція розпочнеться Божественною Літургією у Соборі св. Юра об 11-00 після якої буде відслужено Молебень до Богородиці за вагітних матерів і дітей у їхніх лонах. Після молитви у храмі учасники розійдуться по гінекологічних відділеннях м. Львова для спільної молитви із працівниками та відвідувачами клінік. Метою акції є молитовна та інформаційна підтримка жінок, які очікують народження дитини, а також привернення уваги нашого суспільства. Акція «Приймімо дитину як дар» повинна стати ще одним кроком у напрямку до зростання духовності й морального оздоровлення українського народу.

ЛОГО Товариство «Рух за життя»

ПУБЛІКАЦІЇ

Блаженніший Святослав привітав Блаженнішого Епіфанія18 грудня

У цей знаменний момент я простягаю руку від імені нашої Церкви до Вас та всіх православних братів, пропонуючи вам почати разом торувати наш...

МЕДІА
Prev Next