АКТУАЛЬНО

В Угорщині провели осінні канікули з Богом для українських дітей

П'ятниця, 30 жовтня 2020, 13:31
26–29 жовтня на озері Валенце пройшов сімейний християнський табір, в якому взяли 40 учасників: батьки з дітьми з парафії Покрови Богородиці в Будапешті та Рідної школи в Будапешті.

Таборовий день розпочинався із ранішньої молитви та Гімну України.

Кожного дня для дітей були організовані спортивні та інтелектуальні змагання, квести, танці, катехизації, походи. А батьки брали участь в біблійних зустрічах  та катехезах.

Найважливішим моментом табору була щоденна Божественна Літургія, під час якої отець Дам’ян Габорій, священник для українців в Угорщині, роздумував над темами: віра, любов до ближнього та молитва.

«Цими днями Бог поблагословив нас чудовою осінньою погодою, яка сприяла чудовому проведенню таборової програми», - розповіла п. Олена Бескоровайна, керівник табору.

«У рамках відпочинку діти в особливий спосіб сприймають катехези, адже науки підкріпленні щоденною Літургією», -  зауважила п. Марія Втерковська, учителька християнської етики в Рідній школі.

Табір був організований Українським центром кардинала Гузара в Угорщині за підтримки фундації УГКЦ в Угорщині.

За матеріалами пресслужби УГКЦ в Угорщині


ПУБЛІКАЦІЇ

Проповідь Блаженнішого Святослава в неділю про блудного сина01 березня

Нехай Великий піст буде для кожного з нас часом покаяння і навернення, плодом якого стане радість зустрічі, обіймів Бога Отця. Сьогодні на...

МЕДІА
Prev Next